-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво полігону твердих побутових відходів (ТПВ) по вул. Невського, 105а м. Василівка Запорізької області (1 черга)
Тендер Prozorro UA-2018-03-21-000944-b
Торги не відбулися
22 450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 224 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 224 500.00 UAH
Період уточнення:
21.03.2018 16:22 - 06.04.2018 16:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим