• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Будівництво полігону твердих побутових відходів (ТПВ) по вул. Невського, 105а м. Василівка Запорізької області (1 черга)

Торги не відбулися

22 450 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 224 500.00 UAH
Номер: f64682ecf97a4cf6bce959d2d622a10b
Внутрішній номер закупівлі: 2083871
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-03-21-000944-b   
Замовник: Департамент капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації
Контактна особа: Бєлєвцов Сергій Володимирович +380612246585 tender_ukbzoda@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 22 450 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 224 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 112 250.00 UAH
Період уточнення: 21.03.2018 16:22 - 06.04.2018 16:00
Період прийому пропозицій: 21.03.2018 16:22 - 16.04.2018 16:00
Аукціон: 17.04.2018 15:58 - 17.04.2018 16:31
Період кваліфікації: 17.04.2018 16:31 - 04.06.2018 16:28

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво полігону твердих побутових відходів (ТПВ) по вул. Невського, 105а м. Василівка Запорізької області (1 черга)
Код ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання до 30.11.2019
Місце постачання 71600, Україна, Запорізька область, м. Василівка, вул. Невського, 105-а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ" "ЄВРОБУДГРУП"

Оскарження: 17.04.2018 16:31 - 05.05.2018 00:00
Початкова пропозиція 20 945 922.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
19 674 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.04.2018 15:49
Документи 53
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "ВОГНЕТРИВАВТОМАТИКАСЕРВІС"

Оскарження: 24.04.2018 15:49 - 04.06.2018 00:00
Початкова пропозиція 22 437 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
19 800 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.05.2018 15:36
Документи 35
Скарги 0
ТОВ ЛАДА-ЛТД

Оскарження: 24.05.2018 15:36 - 09.06.2018 00:00
Початкова пропозиція 22 445 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
19 900 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.05.2018 17:19
Документи 4
Скарги 0
ТОВ Будівельник 2013

Оскарження: 29.05.2018 17:19 - 15.06.2018 00:00
Початкова пропозиція 21 893 957.14 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
21 893 957.14 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.06.2018 16:28
Документи 23
Скарги 0