-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво швидкоспоруджувальної захисної споруди модульного типу цивільного захисту (200 людей) на території ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 Подільської міської ради за адресою: пров. Незалежності, 2а м. Подільськ, Подільського р-ну, Одеської області
Тендер Prozorro UA-2024-02-22-008615-a
Завершена
16 996 867.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 169 968.68 UAH
мін. крок: 1% або 169 968.68 UAH
Період уточнення:
22.02.2024 14:33 - 27.02.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим