-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво швидкоспоруджувальної захисної споруди модульного типу цивільного захисту (200 людей) на території ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 Подільської міської ради за адресою: пров. Незалежності, 2а м. Подільськ, Подільського р-ну, Одеської області
Тендер Prozorro UA-2024-02-22-008615-a
Завершена
16 996 867.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 169 968.68 UAH
мін. крок: 1% або 169 968.68 UAH
Номер:
eff57937588e4e4889f4eb55b8ea138c
Внутрішній номер закупівлі:
20828319
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-22-008615-a
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43944456
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, місто Подільськ, пр. Шевченка, будинок 7-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковальова Олександра Юріївна +380486223596 alekovanna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
16 996 867.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.02.2024 14:33 - 27.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.02.2024 14:33 - 01.03.2024 00:00
Період кваліфікації:
01.03.2024 00:01 - 05.03.2024 08:29
Період завантаження договору:
11.03.2024 00:00 - 21.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 996 867.60 Нове будівництво швидкоспоруджувальної захисної споруди модульного типу цивільного захисту (200 людей) на території ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 Подільської міської ради за адресою: пров. Незалежності, 2а м. Подільськ, Подільського р-ну, Одеської області