-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015 – 34620000-9 –рейковий рухомий склад (трамвайний вагон, який раніше експлуатувався в країнах Європейського Союзу)
Тендер Prozorro UA-2018-04-17-002714-a
Завершена
27 864 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 280 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 280 000.00 UAH
Період уточнення:
17.04.2018 16:25 - 12.05.2018 16:30
Звернень немає. Звернення не може бути заданим