-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015 – 34620000-9 –рейковий рухомий склад (трамвайний вагон, який раніше експлуатувався в країнах Європейського Союзу)
Тендер Prozorro UA-2018-04-17-002714-a
Завершена
27 864 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 280 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 280 000.00 UAH
Номер:
87f7016e653c4eae9d359e82191496f3
Внутрішній номер закупівлі:
2081830
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-17-002714-a
Замовник:
Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328379
-
Додаткова контактна особа:
Симоненко Олеся Вікторівна +380617874695
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Героїв Сталінграду, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мінтімірова Євгенія Миколаївна +380617874695 melent_eva@ukr.net http://zet.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34620000-9 Рейковий рухомий складАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
27 864 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
280 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
835 920.00 UAH
Період уточнення:
17.04.2018 16:25 - 12.05.2018 16:30
Період прийому пропозицій:
17.04.2018 16:25 - 22.05.2018 16:30
Період прекваліфікації:
22.05.2018 16:33 - 30.05.2018 00:00
Аукціон:
30.05.2018 14:23 - 30.05.2018 14:44
Період кваліфікації:
30.05.2018 14:44 - 31.05.2018 16:07
Період завантаження договору:
30.05.2018 14:44 - 19.06.2018 14:44
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код за ДК 021:2015 – 34620000-9 –рейковий рухомий склад (трамвайний вагон, який раніше експлуатувався в країнах Європейського Союзу)
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 21.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Торговий Дім "ЛІТАН"
Оскарження: 30.05.2018 14:44 - 11.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36440036
-
Контактна особа:
Олег Сухов +380503203495 litan@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул. Криворізька, буд. 1
Оскарження: 30.05.2018 14:44 - 11.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
27 812 000.00 UAH з ПДВ /
27 252 000.00 UAH з ПДВ
27 252 000.00 UAH з ПДВ
Документи
22
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНОЛОГІЇ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40259247
-
Контактна особа:
Ковтуненко Павло Олексійович 380577020709, 380573707737 tetkp@ukr.net
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, Харків, проспект Науки будинок 40 офіс 438/1
Початкова пропозиція
27 850 000.00 UAH з ПДВ /
27 290 000.00 UAH з ПДВ
27 290 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
24.05.2018 07:54
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
3ea7add71dab4f9bb83e18656c397bcf
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-17-002714-a-c1
Постачальник:
ТОВ "Торговий Дім "ЛІТАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36440036
-
Контактна особа:
Олег Сухов +380503203495 litan@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул. Криворізька, буд. 1
Номер договору:
115
Сума договору:
27 252 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.06.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
14.06.2018 00:00
Статус:
Підписаний