-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
75250000-3 — Послуги пожежних і рятувальних служб (послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування території міста Миколаєва )
Тендер Prozorro UA-2024-02-16-004276-a
Завершена
21 194 597.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 211 945.98 UAH
мін. крок: 1% або 211 945.98 UAH
Період уточнення:
16.02.2024 11:44 - 28.02.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим