-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
75250000-3 — Послуги пожежних і рятувальних служб (послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування території міста Миколаєва )
Оголошено тендер
21 212 245.00
UAH
Номер:
a07912967d7f48229868337bb956a384
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-16-000518-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління з питань НС та ЦЗН ММР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25696764
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адміральська, 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління з питань НС та ЦЗН ММР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25696764
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адміральська, 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
21 212 245.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
75250000-3 — Послуги пожежних і рятувальних служб (послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування території міста Миколаєва )
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних служб
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.01.2024 09:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума21 212 245.00 UAH