-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (010 білий) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (020 жовтий) або еквівалент; Плівка самоклеюча Oralite 5071 1,22x50 (мат., 070 чорний) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (020 червоний) або еквівалент; Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Тендер Prozorro UA-2024-02-08-004962-a
Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (010 білий) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (020 жовтий) або еквівалент; Плівка самоклеюча Oralite 5071 1,22x50 (мат., 070 чорний) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (020 червоний) або еквівалент; Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Завершена
465 412.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 327.06 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 327.06 UAH
Період уточнення:
08.02.2024 11:39 - 13.02.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим