• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (010 білий) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (020 жовтий) або еквівалент; Плівка самоклеюча Oralite 5071 1,22x50 (мат., 070 чорний) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (020 червоний) або еквівалент; Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)

Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (010 білий) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (020 жовтий) або еквівалент; Плівка самоклеюча Oralite 5071 1,22x50 (мат., 070 чорний) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (020 червоний) або еквівалент; Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)

Завершена

465 412.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 327.06 UAH
Номер: e8bc75efc3a8482686cbe61c2eca2ccb
Внутрішній номер закупівлі: 20681330
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-08-004962-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВ-СИГНАЛ"
Контактна особа: Ірина ТРУНЯКОВА +380577315954 kharkiv-signal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 465 412.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.02.2024 11:39 - 13.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 08.02.2024 11:39 - 16.02.2024 10:00
Період кваліфікації: 16.02.2024 10:03 - 19.02.2024 11:51
Період завантаження договору: 25.02.2024 00:00 - 06.03.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴465 412.00 Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (010 білий) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (020 жовтий) або еквівалент; Плівка самоклеюча Oralite 5071 1,22x50 (мат., 070 чорний) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (020 червоний) або еквівалент; Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)