-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина» (Деревина дров’яна для непромислового використання І група (дрова твердих порід – береза (не більше 15%), дуб, бук, ясен, граб, в’яз)
Тендер Prozorro UA-2024-02-06-005649-a
Завершена
712 806.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 564.03 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 564.03 UAH
Період уточнення:
06.02.2024 14:38 - 11.02.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим