-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина» (Деревина дров’яна для непромислового використання І група (дрова твердих порід – береза (не більше 15%), дуб, бук, ясен, граб, в’яз)
Тендер Prozorro UA-2024-02-06-005649-a
Завершена
712 806.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 564.03 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 564.03 UAH
Номер:
6d24f140d0f1412fb757459620ffa955
Внутрішній номер закупівлі:
20650875
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-06-005649-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24895711
-
Адреса:
22200, Україна, Вінницька область, м. Погребище, вул. Б.Хмельницького, буд. 102
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Володимирівна Кіпко +380977299909 oporna1_buhgalt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
712 806.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.02.2024 14:38 - 11.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
06.02.2024 14:38 - 14.02.2024 00:00
Аукціон:
14.02.2024 12:25 - 14.02.2024 12:48
Період кваліфікації:
14.02.2024 12:48 - 14.02.2024 18:07
Період завантаження договору:
20.02.2024 00:00 - 01.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴712 806.00 код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина» (Деревина дров’яна для непромислового використання І група (дрова твердих порід – береза (не більше 15%), дуб, бук, ясен, граб, в’яз)