-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2024-02-02-014108-a
Закупівля здійснюється відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» та Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених ЗУ “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Завершена
1 966 519.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 832.59 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 832.59 UAH
Період уточнення:
02.02.2024 18:07 - 10.02.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим