-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2024-02-02-014108-a
Закупівля здійснюється відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» та Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених ЗУ “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Завершена
1 966 519.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 832.59 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 832.59 UAH
Номер:
6c296c1d87a24113b243fe117190e9e4
Внутрішній номер закупівлі:
20626586
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-02-014108-a
Замовник:
Середня загальноосвітня школа №90
×
-
Код ЄДРПОУ:
22336054
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Б. Антоненка-Давидовича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шмигель Наталя 380930101928 shmugel_natalia90@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 966 519.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.02.2024 18:07 - 10.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.02.2024 18:07 - 13.02.2024 00:00
Період кваліфікації:
13.02.2024 00:02 - 15.02.2024 09:14
Період завантаження договору:
21.02.2024 00:00 - 02.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 966 519.00 Поділ предмету закупівлі на окремі частини ( лоти) не передбачається.