-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Затискачі
Тендер Prozorro UA-2024-02-02-013447-a
Торги не відбулися
275 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 4 000.00 UAH
Період уточнення:
02.02.2024 16:42 - 10.02.2024 00:00
Відповідь надана
Еквівалент
Номер:
d94f4f62b4fa421dbae082dcaa68abca
Дата опублікування:
05.02.2024 09:06
Опис:
Доброго дня Шановний Замовнику! судячи з технічного завдання Ви прописуєте продукцію Sicame, тобто інші аналоги з такими або кращими харктеристиками Ви не розглядаєте. Це є дискримінація учасників, просимо внести зміни в ТД, в іншому випадку будемо змушені оскаржити умови тендерної документації.
Відповідь:
Доброго дня шановний Учаснику! При здійсненні публічних закупівель Замовник керується положеннями Постанови КМУ № 1178 від 12.10.2022р. та Закону України «Про публічні закупівлі». Пунктом 37 розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз. З 19.10.2022 на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, замовники, що 2 зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі відповідно до Закону з урахуванням Особливостей. (Лист Мінекономіки №3323-04/78667-06 від 08.12.2022.). П.43 Постанови КМУ № 1178 від 12.10.2022р. прямо передбачає, що невідповідність марки у тендерній пропозиції в розумінні п.43 вказаної Постанови є невідповідністю в інформації, і тому Замовник буде зобов’язаний розмістити повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель. Таким чином Замовник при складанні тендерної документації повністю прокерувався п.43 Постанови КМУ № 1178 від 12.10.2022р. Ні в якому іншому пункті даної Постанови не міститься заборони вказання марки або моделі товару. Крім того вказання марки або моделі товару є стандартною практикою у закупівлях, переконатися наприклад можна тут https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-01-25-011203-a . Затискачі Sicame не є унікальним товаром, який присутній лише у одного продавця. Вже з огляду на це твердження про дискримінацію є необґрунтованим. Абсолютно це очевидно при перегляді закупівель наприклад на порталі PROZORRO. Вже з огляду на це учасник не може говорити за дискримінацію «інших учасників», велика кількість яких виконує цю вимогу. Не кажучи вже про те чому дана вимога дискримінує одного учасника і при цьому не дискримінує сотні інших, які успішно виконують дану вимогу за результатами торгів. Дані затискачі як і практично всі інші затискачі на ринку України мають повністю або частково імпортне походження, в тому числі ті, які мають українське маркування. Sicame належить до преміумного сегменту ринку у своїй ціновій категорії тому твердження про “кращі характеристики” виглядає досить сміливим. Таким чином Затискачі Sicame це поширений доступний добре відомий товар з розгалуженою мережею реалізації, який не має обмежень в продажу і тому для жодного суб’єкта господарювання немає ніяких перешкод придбати його практично в будь-яких кількостях незалежно від форми господарювання чи власності чи будь-яких інших причин та перепродати Замовнику в результаті торгів.
Дата відповіді:
07.02.2024 15:50