-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Затискачі
Тендер Prozorro UA-2024-02-02-013447-a
Торги не відбулися
275 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 4 000.00 UAH
Номер:
695b4cd8d93145d4ac2f9d2b725f34aa
Внутрішній номер закупівлі:
20625985
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-02-013447-a
Замовник:
КП "Електричних мереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло" Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344148
-
Адреса:
10005, Україна, Житомирська область, Житомир, Набережна під Скелями, 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Поліщук Андрій Олександрович +380412226559 zhitomir_gorsvet@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
275 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.02.2024 16:42 - 10.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.02.2024 16:42 - 13.02.2024 17:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴275 000.00 Затискачі