-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інформаційно-телекомунікаційні послуги (обробка вхідних викликів операторами) (ДК 021:2015: 79510000-2 -Послуги з приймання телефонних дзвінків)
Тендер Prozorro UA-2024-02-02-009284-a
Завершена
165 308.73
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 826.54 UAH
мін. крок: 0.5% або 826.54 UAH
Період уточнення:
02.02.2024 14:24 - 07.02.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим