• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Інформаційно-телекомунікаційні послуги (обробка вхідних викликів операторами) (ДК 021:2015: 79510000-2 -Послуги з приймання телефонних дзвінків)

Завершена

165 308.73 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 826.54 UAH
Номер: 6112330afc8b459c9178c48508b58e7a
Внутрішній номер закупівлі: 20621673
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-02-009284-a   
Замовник: Департамент адміністративних послуг Львівської міської ради
Контактна особа: Білоніжко Ігор Володимирович 380322975722 Bilonizhko.Ihor@lvivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 165 308.73 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.02.2024 14:24 - 07.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 02.02.2024 14:24 - 10.02.2024 00:00
Період кваліфікації: 10.02.2024 00:03 - 12.02.2024 11:15
Період завантаження договору: 18.02.2024 00:00 - 28.02.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴165 308.73 Без поділу на лоти