-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги щодо забезпечення харчування підопічних закладу, код ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень (аутсорсинг)
Тендер Prozorro UA-2024-02-01-013436-a
Завершена
11 565 947.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 57 829.74 UAH
мін. крок: 0.5% або 57 829.74 UAH
Період уточнення:
01.02.2024 16:23 - 06.02.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим