-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги щодо забезпечення харчування підопічних закладу, код ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень (аутсорсинг)
Тендер Prozorro UA-2024-02-01-013436-a
Завершена
11 565 947.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 57 829.74 UAH
мін. крок: 0.5% або 57 829.74 UAH
Номер:
d7ddf39782414d10a6db99bec344251c
Внутрішній номер закупівлі:
20609122
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-01-013436-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ №2" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188234
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, ВУЛИЦЯ УПОРНА, будинок 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Константинова +380633931072 zakupki.ddi2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
11 565 947.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.02.2024 16:23 - 06.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.02.2024 16:23 - 09.02.2024 10:00
Аукціон:
12.02.2024 12:58 - 12.02.2024 13:21
Період кваліфікації:
12.02.2024 13:21 - 15.02.2024 14:12
Період завантаження договору:
21.02.2024 00:00 - 02.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 565 947.00 Послуги щодо забезпечення харчування підопічних закладу, код ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень (аутсорсинг)