-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Товар - код СPV 24950000-8 по ДК 021:2015 - Спеціалізована хімічна продукція (Спеціалізовані змазки та рідини). РПЗ : 9.157
Тендер Prozorro UA-2024-01-31-013096-a
Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками: З організаційних питань: Франко Юрій Аркадійович, e-mail: y_franko@sunpp.atom.gov.ua, тел.05136 4-21-77. З технічних питань: Фахівець: тел.05136 4-41-30.
Завершена
2 004 349.20
UAH без ПДВ
мін. крок: 1.2% або 24 000.00 UAH
мін. крок: 1.2% або 24 000.00 UAH
Період уточнення:
31.01.2024 17:13 - 05.02.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим