• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Товар - код СPV 24950000-8 по ДК 021:2015 - Спеціалізована хімічна продукція (Спеціалізовані змазки та рідини). РПЗ : 9.157

Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками: З організаційних питань: Франко Юрій Аркадійович, e-mail: y_franko@sunpp.atom.gov.ua, тел.05136 4-21-77. З технічних питань: Фахівець: тел.05136 4-41-30.

Завершена

2 004 349.20 UAH без ПДВ
мін. крок: 1.2% або 24 000.00 UAH
Номер: dc5a95148ecb47968cc7921e169fc787
Внутрішній номер закупівлі: 20594477
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-31-013096-a   
Замовник: АТ "НАЕК "Енергоатом" філія ВП ПАЕС
Контактна особа: Захарченко Андрій Вікторович +380513641164 a_zakharchenko@sunpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 004 349.20 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.01.2024 17:13 - 05.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 31.01.2024 17:13 - 08.02.2024 10:00
Період кваліфікації: 08.02.2024 10:02 - 27.02.2024 15:05
Період завантаження договору: 04.03.2024 00:00 - 14.03.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 004 349.20 Спеціалізовані змазки та рідини