-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Світильники, 2 лоти
Тендер Prozorro UA-2018-05-21-002709-a
Торги не відбулися
1 765 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 825.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 825.00 UAH
Період уточнення:
21.05.2018 17:43 - 27.05.2018 18:00
Відповідь надана
Не відповідність тендерної документації
Номер:
dd25b3eb8f9b436ab5c312721148a1cc
Дата опублікування:
22.05.2018 15:25
Опис:
Шановні члени тендерного комітету!
Згідно об'яви розміщеної : https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-05-21-002709; предметом закупівлі є ДК 021:2015: 31520000-7 — Світильники та освітлювальна арматура 2 лоти. Але тендерна документація та Додаток 2 (Технічні вимоги) містять вимоги та характеристики на закупівлю: " 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (комплект обладнання для гістерорезектоскопії – 1 од.)".
Просимо внести ясність, що саме є предметом закупівлі?
Відповідь:
Тендерну документацію на закупівлю: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (світильники, 2 лоти), ідентифікатор UA-2018-05-21-002709-a, оприлюднено в електронній системі публічних закупівель «ProZorro».
Дата відповіді:
22.05.2018 16:18
Відповідь надана
Медико-технічні вимоги
Номер:
06d6ce0798974553a1039514f8fdff85
Дата опублікування:
22.05.2018 10:12
Опис:
Добрий день,
прохання уточнити медико-технічні вимоги!
Відповідь:
Інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі викладено в Додатку 2 до тендерної документації на закупівлю.
Дата відповіді:
22.05.2018 12:24