-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Світильники, 2 лоти
Тендер Prozorro UA-2018-05-21-002709-a
Торги не відбулися
1 765 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 825.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 825.00 UAH
Номер:
fa0d894037274244ad93fe258e66b5c8
Внутрішній номер закупівлі:
2054068
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-21-002709-a
Замовник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Адреса:
01001, Україна, Київська, м.Київ, Шевченківський район, вулиця Прорізна, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Беденок Лілія Василівна +380442840879 doztender@ukr.net http://health.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 765 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2018 17:43 - 27.05.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2018 17:43 - 06.06.2018 18:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴365 000.00 лот 1 – Світильник операційний безтіньовий стельовий однокупольний – 1 од.
- Лот №2 ₴1 400 000.00 лот 2 – Світильник пересувний безтіньовий однокупольний – 7 од.