-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Витратні матеріали для встановлення камер відеоспостереження (Кабель (провід) для передачі електричної енергії та провідникова продукція)
Тендер Prozorro UA-2024-01-18-016557-a
Торги відмінено
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Період уточнення:
18.01.2024 17:52 - 23.01.2024 00:00
Відповідь надана
Кількість товару
Номер:
b5874f00dde246ae8dd4a51f4fbdfe78
Дата опублікування:
19.01.2024 11:32
Опис:
Шановний Замовнику, прошу Вас звернути увагу та перевірити кількість товару або ж очікувану вартість закупівлі. Якщо взяти, до прикладу, першу позицію, провід СІП 2х10 у кількості 50000м, середньоринкова ціна якого є в межах 10,7-12,9 грн /м, то вартість тільки цієї позиції становитиме значно більше ніж очікувана вартість всієї закупівлі.
Відповідь:
Доброго дня! Дякую за звернення. Ваші зауваження враховані.
Дата відповіді:
19.01.2024 13:57