-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Витратні матеріали для встановлення камер відеоспостереження (Кабель (провід) для передачі електричної енергії та провідникова продукція)
Тендер Prozorro UA-2024-01-18-016557-a
Торги відмінено
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
4634a4bbd40c47a992ac65ce595fd63c
Внутрішній номер закупівлі:
20440801
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-18-016557-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43022656
-
Адреса:
50101, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ АТО, будинок 30 В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Яценко +380564620422 kp.cep.kmr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.01.2024 17:52 - 23.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.01.2024 17:52 - 26.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
ef914bdd50ff4d579f032edf3fc59259
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Виявлені порушення вимог законодавства, які технічно неможливо усунути.
Період оскарження:
19.01.2024 14:04 - 30.01.2024 00:00
Дата опублікування:
19.01.2024 14:04
Дата виконання:
30.01.2024 00:02
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴300 000.00 ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Витратні матеріали для встановлення камер відеоспостереження (Кабель (провід) для передачі електричної енергії та провідникова продукція)