-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Поточний ремонт внутрішніх приміщень цокольного поверху головного корпусу з улаштуванням пандусу, переходу та вхідної групи променевого відділення КП «Криворізький ОД» ДОР» за адресою : 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд.41". Коригування )
Тендер Prozorro UA-2024-01-15-008148-a
Завершена
3 134 574.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 31 345.74 UAH
мін. крок: 1% або 31 345.74 UAH
Період уточнення:
15.01.2024 14:00 - 20.01.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим