• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Поточний ремонт внутрішніх приміщень цокольного поверху головного корпусу з улаштуванням пандусу, переходу та вхідної групи променевого відділення КП «Криворізький ОД» ДОР» за адресою : 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд.41". Коригування )

Оголошено тендер

3 134 574.00 UAH
Номер: c19a5bb7d8bc4cfa9f9ada9919ba6afa
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-15-003878-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Криворізький ОД" ДОР"
Замовник: КП "Криворізький ОД" ДОР"
Очікувана вартість: 3 134 574.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Поточний ремонт внутрішніх приміщень цокольного поверху головного корпусу з улаштуванням пандусу, переходу та вхідної групи променевого відділення КП «Криворізький ОД» ДОР» за адресою : 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд.41". Коригування )
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 15.01.2024 12:54

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт внутрішніх приміщень цокольного поверху головного корпусу з улаштуванням пандусу, переходу та вхідної групи променевого відділення КП «Криворізький ОД» ДОР» за адресою : 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд.41". Коригування
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 15.06.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти отримані Замовником від НСЗУ
Сума3 134 574.00 UAH