-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-01-12-001224-a
Завершена
803 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 035.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 035.00 UAH
Період уточнення:
12.01.2024 10:12 - 17.01.2024 00:00
Відповідь надана
ціна
Номер:
ca0e68a9a8ed4701b2aad08b27173a92
Дата опублікування:
15.01.2024 11:43
Опис:
В додатку 2 зафіксованаціна за 12 днів січня цього року Црдн – ціна закупівлі електричної енергії, визначається як середньозважена ціна на електричну енергію на ринку «на доба наперед» в торгівельній зоні «ОЕС України» за даними розміщеними на веб-сайті ДП «Оператор ринку» (за місяць):
- середньозважена ціна електричної енергії за січень місяць 2024 року станом на 12.01.2024 року – 3,61234 грн/кВт-год (без урахування ПДВ); Але виходить що якщо замоник буде відмовлятись від піднття так як "об'єктивного коливання" в законодавстві не існує, то ця ціна буде зафіксована?
Відповідь:
Тендерну документацію розроблено відповідно до вимог: законів України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), «Про ринок електричної енергії»; постанов Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості), Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП або Регулятор) від 14.03.2018 № 312 «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії», від 14.03.2018 № 309 «Про затвердження Кодексу системи передачі», від 14.03.2018 № 307 «Про затвердження Правил ринку», від 27.12.2017 №1469 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу».На дату оголошення закупівлі - 12.01.2024 року, середньозважена ціна електричної енергії за січень місяць 2024 року становила 3,61234 грн/кВт-год (без урахування ПДВ). Після укладання договору перегляд ціни відбувається відповідно до додатку 2 до Договору. Звертаємо Вашу увагу, що після укладання договору сторони в обов’язковому порядку дотримуються умов договору.
Дата відповіді:
17.01.2024 08:39
Відповідь надана
Договір
Номер:
45a06245324e4cad8132f81d21531572
Дата опублікування:
15.01.2024 11:40
Опис:
В п 5.1 Договору вказано 5.1. Споживач розраховується з Постачальником за Товар за ціною, що визначається та змінюється відповідно до порядку визначення та зміни ціни постачання електричної енергії, згідно з додатком 2 до цього Договору, ТОБТО ВНОСЯТЬСЯ ЗМІНИ ВІДПОВІДНО ДО ДОДАТКУ.
В п 14.7.6. У випадку зміни середньозважених цін на електроенергію на ринку «на добу наперед» що застосовуються в Договорі, зміна ціни Товару у такому випадку здійснюється наступим чином:
- Сторони погоджують перегляд ціни за одиницю Товару один раз на місяць у випадку, коли відбувається об’єктивне коливання середньозваженої ціни на електричну енергію за розрахунковий період (календарний місяць) на ринку електричної енергії «на добу наперед» в торгівельній зоні «ОЕС України» за даними розміщеними на веб-сайті ДП «Оператор ринку» https://www.oree.com.ua/. При цьому датою запланованого уточнення ціни за одиницю Товару вважається перший робочий день місяця, наступного за розрахунковим.
- Постачальник/Споживач письмово звертається до Споживача/Постачальника з пропозицією збільшення/зменшення ціни в залежності від об’єктивного коливання середньозваженої ціни на електричну енергію за розрахунковий період (календарний місяць) на ринку електричної енергії «на добу наперед».
- У випадку прийняття рішення Споживачем/Постачальником щодо внесення змін до цього Договору розрахунок ціни за одиницю Товару здійснюється відповідно до порядку визначення та зміни ціни постачання електричної енергії (додаток 2 до цього Договору), змінена ціна за одиницю Товару є обов’язковою для Сторін з початку розрахункового періоду.
ЗНОВУ ОБ'ЄКТИВНЕ КОЛИВАННЯ.. І ЗРОЗ З ТИМ ПОСИЛАНН НА ОПЕРАТОРА РИНКУ .
В ЗАКОНОДАВСТІ ЧІТКО ПРОПИСАНІ ВСІ ВИНАЧЕННЯ. ДОДАЄТЕ СВОЇ НАДАВАЙТЕ ВИЗНАЧЕННЯ. ВИМАГАЄМО ВИПРАВИТИ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНОДАВСТВА
14.7.2. Сторона, яка ініціює зміну умов Договору надсилає іншій Стороні пропозицію про зміну умов Договору (далі – пропозиція) з обґрунтуванням підстав для внесення відповідних змін. Сторона, яка одержала пропозицію, протягом 10 (десяти) календарних днів з дня її одержання повідомляє іншій Стороні про результати її розгляду ТОБТО ОДНА ЗІ СТОРІН МОЖЕ НЕ ПРИЙНЯТИ УМОВИ, АЛЕ В П 5.1 ВКАЗАНО ЩО ЦІНА ЗМІНЮЄТЬСЯ ВІДПОВІДНО ДО ДОДАТКУ 2.
РОЗ'ЯСНІТЬ ВАШІ ВИМОГИ ТА ВИПРАВТЕ НЕ ВІДПОВІДНОСТІ.
Відповідь:
Тендерну документацію розроблено відповідно до вимог: законів України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), «Про ринок електричної енергії»; постанов Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості), Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП або Регулятор) від 14.03.2018 № 312 «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії», від 14.03.2018 № 309 «Про затвердження Кодексу системи передачі», від 14.03.2018 № 307 «Про затвердження Правил ринку», від 27.12.2017 №1469 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу».
Зміна ціни постачання електричної енергії, згідно з додатком 2 до Договору. А Порядок зміни умов Договору зазначено в пункті 14.7 Договору (додаток 7 до ТД).
Т.т. цей порядок визначає алгоритм перегляду тої чи іншої зміни істотної умови договору. І коли є підстави для внесення відповідних змін до договору, Сторони узгоджують внесення змін (н.д правильно внесена середньозважена ціна, тариф на передачу і т.д. і т.п.).
Дата відповіді:
17.01.2024 08:38
Відповідь надана
Визначення К
Номер:
aa09b153adb44b63afab0e8d55d9592b
Дата опублікування:
15.01.2024 10:46
Опис:
Шановний Замовник, де в законодавстві є визначення об'єктивне коливання? Хто визначає об'єктивність?
К – коефіцієнт об’єктивного коливання середньозваженої ціни на електричну енергію за розрахунковий період (календарний місяць постачання Товару) на ринку електричної енергії «на добу наперед» в торгівельній зоні «ОЕС України» за даними розміщеними на веб-сайті ДП «Оператор ринку», визначається:
Відповідь:
Тендерну документацію розроблено відповідно до вимог: законів України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), «Про ринок електричної енергії»; постанов Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості), Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП або Регулятор) від 14.03.2018 № 312 «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії», від 14.03.2018 № 309 «Про затвердження Кодексу системи передачі», від 14.03.2018 № 307 «Про затвердження Правил ринку», від 27.12.2017 №1469 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу».
Коефіцієнт об’єктивного коливання середньозваженої ціни на електричну енергію за розрахунковий період (календарний місяць постачання Товару) на ринку електричної енергії «на добу наперед» в торгівельній зоні «ОЕС України» за даними розміщеними на веб-сайті ДП «Оператор ринку», визначається відповідно до Додатку 2 до Договору.
Дата відповіді:
17.01.2024 08:37
Відповідь надана
Формула
Номер:
364d4fe58c0946fe8d0a5bbc986ca88c
Дата опублікування:
12.01.2024 15:52
Опис:
Шановний учасник, Ваша формула в Тендерній документації не відповідає формулі в договорі. Відповідно до чинного законодавства Договір має відповідати тендерній документації. Вимагаємо виправити.
Відповідь:
Шановний Запитувачу! Хочемо звернути Вашу увагу, що ми являємось ЗАМОВНИКОМ, а ніяк не учасником.
По суті Вашого запитання повідомляємо наступне. В тендерній документації зазначено саме яким чином Учасник здійснює розрахунок ціни тендерної пропозиції за якою Учасник згоден та має можливість здійснювати постачання електричної енергії. А в проєкті договору (додаток 7 до тендерної документації), додатку 2 до договору вказана формула порядку визначення та зміни ціни (тарифу) за одиницю товару, яка буде застосовуватись після укладання договору.
Рекомендуємо Вам ще раз уважніше ознайомитись з тендерною документацією.
Дата відповіді:
12.01.2024 16:50