-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-01-12-001224-a
Завершена
803 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 035.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 035.00 UAH
Номер:
23ebe2fdebeb49ab8042d812a852412f
Внутрішній номер закупівлі:
20362918
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-12-001224-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАМГЛАЙСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189937
-
Адреса:
15005, Україна, Чернігівська область, смт. Замглай, вул. Центральна, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Яриловець +380631540906 katua5132@gmail.com https://gpzamglay.cg.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
803 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.01.2024 10:12 - 17.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.01.2024 10:12 - 20.01.2024 00:00
Період кваліфікації:
20.01.2024 00:03 - 25.01.2024 09:45
Період завантаження договору:
31.01.2024 00:00 - 10.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴803 500.00 Електрична енергія