-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації (медіа) - на радіоканалах))
Тендер Prozorro UA-2024-01-11-006471-a
Завершена
3 250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 250.00 UAH
Період уточнення:
11.01.2024 14:20 - 16.01.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим