• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації (медіа) - на радіоканалах.

Оголошено тендер

3 250 000.00 UAH
Номер: 2c9cd085f54d4cc597b16f4a4ad8b41e
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-11-003207-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 3 250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації (медіа) - на радіоканалах.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 11.01.2024 13:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет Дніпровської міської територіальної громади
Сума3 250 000.00 UAH