-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Спортивний одяг дитячий
Тендер Prozorro UA-2018-05-15-001717-b
Спортивний одяг дитячий
Торги не відбулися
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Період уточнення:
15.05.2018 19:07 - 21.05.2018 19:00
Відповідь надана
інший виробник
Номер:
fce176234752411d8fba8e213d26b415
Дата опублікування:
16.05.2018 16:56
Опис:
доброго дня
чи цікавить Вас інший ,український виробник спортивного одягу?
Відповідь:
КДЮСШ №15 бере участь у Чемпіонаті України з футболу ДЮФЛУ та Чемпіонаті міста Києва з футболу. Екіпіровка команд вже представлена однією торгівельною маркою HUMELL для проведення ігор та представляє наших спортсменів як представників клубу з єдиною атрибутикою та напрямком виховання молодих футболістів. Наша установа не обмежує Учасників торгів в частині пропозиції товарів такої торгівельної марки, що виробляється у всьому світі.
Дата відповіді:
17.05.2018 11:36