• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Спортивний одяг дитячий

Спортивний одяг дитячий

Торги не відбулися

200 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер: 9b58e84e161c45988115ece2f9ef212e
Внутрішній номер закупівлі: 2033020
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-05-15-001717-b   
Замовник: Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
Контактна особа: Канавський Руслан Михайлович 030993258882 kdusch15@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 18412100-1 Спортивні костюмиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 000.00 UAH
Період уточнення: 15.05.2018 19:07 - 21.05.2018 19:00
Період прийому пропозицій: 15.05.2018 19:07 - 31.05.2018 19:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спортивний одяг дитячий
Код ДК 021:2015: 18412100-1 Спортивні костюми
Кількість 187 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 03191, Україна, місто Київ, Київ, Якубовського 7 а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП Перчеклій Віталій Олександрович
Початкова пропозиція 198 815.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
198 815.00 UAH з ПДВ
Документи 10
Скарги 0