-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів за кодом ДК 021:2015: - 79710000-4 «Охоронні послуги»
Тендер Prozorro UA-2024-01-01-001122-a
Завершена
336 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 680.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 680.00 UAH
Період уточнення:
01.01.2024 13:05 - 07.01.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим