-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів за кодом ДК 021:2015: - 79710000-4 «Охоронні послуги»
Тендер Prozorro UA-2024-01-01-001122-a
Завершена
336 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 680.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 680.00 UAH
Номер:
a677974ef11f47ebb6ec89cfe7dfab90
Внутрішній номер закупівлі:
20295821
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-01-001122-a
Замовник:
Головне управління ДМС України у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37831493
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, вул. Січових Стрільців, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чапельська Софія Тарасівна +380322610609 Lv_vbsrz@dmsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
336 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.01.2024 13:05 - 07.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.01.2024 13:05 - 10.01.2024 00:00
Період кваліфікації:
10.01.2024 00:01 - 15.01.2024 14:58
Період завантаження договору:
21.01.2024 00:00 - 31.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴336 000.00 Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів за кодом ДК 021:2015: - 79710000-4 «Охоронні послуги»