-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Філе куряче охолоджене (Код 15110000-2 - М’ясо (15112130-6 – Курятина) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Тендер Prozorro UA-2023-12-29-004132-a
Завершена
559 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 799.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 799.00 UAH
Період уточнення:
29.12.2023 12:54 - 05.01.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим