-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Філе куряче охолоджене (Код 15110000-2 - М’ясо (15112130-6 – Курятина) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Оголошено тендер
559 800.00
UAH
Номер:
ecbc77822fee43d991f7da22949152cb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-29-002168-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43920498
-
Адреса:
80316, Україна, Львівська область, Рава-Руська, вул.Ярослава Мудрого, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43920498
-
Адреса:
80316, Україна, Львівська область, Рава-Руська, вул.Ярослава Мудрого, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
559 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Філе куряче охолоджене (Код 15110000-2 - М’ясо (15112130-6 – Курятина) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
29.12.2023 12:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Філе куряче охолоджене
Кількість
3000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти місцевого бюджету та кошти інших джерел власних надходжень (батьківська плата)
Сума559 800.00 UAH