-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобілі для персоналу по роботі із засобами обліку
Тендер Prozorro UA-2023-12-20-002186-a
Закупівля здійснюється на виконання заходу відповідно до п. 6.3.2. Розділу 6 Інвестиційної програми Замовника на 2024 рік
Завершена
5 760 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 28 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 28 800.00 UAH
Період уточнення:
20.12.2023 09:40 - 25.12.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим