-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобілі для персоналу по роботі із засобами обліку
Оголошено тендер
5 760 000.00
UAH
Номер:
e788702c330e4ef4a1a2e3a47acad0e9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-20-000641-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131529
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131529
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
5 760 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автомобілі для персоналу по роботі із засобами обліку
Примітки:
Закупівля здійснюється на виконання заходу відповідно до п. 6.3.2. Розділу 6 Інвестиційної програми Замовника на 2024 рік
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобілі
Дата опублікування:
20.12.2023 09:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 760 000.00 UAH