-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія на 2024 рік
Тендер Prozorro UA-2023-12-15-016579-a
Завершена
1 885 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 425.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 425.00 UAH
Період уточнення:
15.12.2023 15:44 - 23.12.2023 00:00
Відповідь надана
Тариф на передачу
Номер:
d08d18972482494eb9f3657deaa31f45
Дата опублікування:
20.12.2023 20:29
Опис:
Відповідно до вимог тендерної документації, вами встановлено вимогу щодо необхідності надання гарантійного листо про включення в ціну учасниками тарифу на передачу у розмірі 0,4851 грн.
Слід зазначити, що ви здійснюєте закупівлю на 2024р. З 09.12.2023р. НКРЕКП було прийнято поставнову № 2322 відповідно до якої вартість тарифу на передачу з 01.01.2024р. становить 0,52857 грн. за кВт/год.
Внесіть відповідні зміни
Відповідь:
Зміни внесені
Дата відповіді:
21.12.2023 10:44