-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія на 2024 рік
Тендер Prozorro UA-2023-12-15-016579-a
Завершена
1 885 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 425.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 425.00 UAH
Номер:
9356b19b280e4c6e93b0eaf15bfb27c0
Внутрішній номер закупівлі:
20094779
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-15-016579-a
Замовник:
Кулевчанська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04380643
-
Адреса:
68261, Україна, Одеська область, с. Кулевча, вул. Центральна, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Михайло Димов +380983387850 tender.kulevcha@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 885 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.12.2023 15:44 - 23.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2023 15:44 - 26.12.2023 00:00
Аукціон:
26.12.2023 11:58 - 26.12.2023 12:21
Період кваліфікації:
26.12.2023 12:21 - 27.12.2023 17:31
Період завантаження договору:
02.01.2024 00:00 - 12.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 885 000.00 Електрична енергія на 2024 рік