-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторний холодильник/ морозильник
Тендер Prozorro UA-2023-12-11-018594-a
Завершена
132 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 320.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 320.00 UAH
Період уточнення:
11.12.2023 16:46 - 16.12.2023 00:00
Відповідь надана
Вимоги до товару
Номер:
6450c0c4b77647dca910d3bc83eb2574
Дата опублікування:
13.12.2023 13:59
Опис:
Шановний Замовнику! Надайте, будь ласка, більш детальне роз'яснення щодо пункту 6: "Система охолодження повинна працювати з використанням безфреонного холодоагенту".
Відповідь:
Цю вимогу слід розуміти як необхідність використання в системі охолодження холодоагентів з мінімальним шкідливим впливом.
Дата відповіді:
15.12.2023 15:06