-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторний холодильник/ морозильник
Тендер Prozorro UA-2023-12-11-018594-a
Завершена
132 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 320.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 320.00 UAH
Номер:
d31f4b980ecd4cd29cfc00262a9408b7
Внутрішній номер закупівлі:
20003527
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-11-018594-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006716
-
Адреса:
69600, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, ОРІХІВСЬКЕ ШОСЕ, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костянтин Стельмаков +380617698131 skv82zokb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
132 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.12.2023 16:46 - 16.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2023 16:46 - 19.12.2023 00:00
Аукціон:
19.12.2023 14:52 - 19.12.2023 15:15
Період кваліфікації:
19.12.2023 15:15 - 22.12.2023 07:54
Період завантаження договору:
28.12.2023 00:00 - 07.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴132 000.00 Лабораторний холодильник/ морозильник