-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені, фрукти та овочі ( сухофрукти, родзинки, томатна паста, повидло яблучне, повидло абрикосове, повидло сливове, повидло смородинове, огірки квашені, капуста квашена, горошок зелений заморожений, вишня заморожена, овочеве асорті заморожене, колотий горох жовтий, колотий горох зелений)
Тендер Prozorro UA-2023-12-11-011890-a
Завершена
2 906 120.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 530.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 530.60 UAH
Період уточнення:
11.12.2023 14:03 - 16.12.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим