-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені, фрукти та овочі ( сухофрукти, родзинки, томатна паста, повидло яблучне, повидло абрикосове, повидло сливове, повидло смородинове, огірки квашені, капуста квашена, горошок зелений заморожений, вишня заморожена, овочеве асорті заморожене, колотий горох жовтий, колотий горох зелений)
Тендер Prozorro UA-2023-12-11-011890-a
Завершена
2 906 120.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 530.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 530.60 UAH
Номер:
29a34a079b464a9eabac13bee3315535
Внутрішній номер закупівлі:
19996354
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-11-011890-a
Замовник:
КП "Меридіан"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13306232
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, М. ВІННИЦЯ, МАТРОСА КОШКИ БУД. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Колесник +380674244500 kolesnyk.irina2016@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 906 120.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.12.2023 14:03 - 16.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2023 14:03 - 19.12.2023 13:57
Період кваліфікації:
19.12.2023 13:58 - 21.12.2023 17:30
Період завантаження договору:
27.12.2023 00:00 - 06.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 906 120.00 код ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені, фрукти та овочі