• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія

Електрична енергія для приміщень та об'єктів Талалаївської селищної ради

Завершена

1 792 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 960.00 UAH
Період уточнення: 08.12.2023 15:42 - 17.12.2023 00:00
Відповідь надана

Проєкт договору

Номер: e3af39f3e94142908f62a3a865d32a42
Дата опублікування: 13.12.2023 16:01
Опис: п. 6.4.2. Зміни ціни у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування – пропорційно до зміни таких ставок та/або пільг оподаткування. В ЗАКОНОДАВСТВІ ПРОПИСАНО :у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування – пропорційно до зміни таких ставок та/або пільг з оподаткування, а також у зв’язку зі зміною системи оподаткування пропорційно до зміни податкового навантаження внаслідок зміни системи оподаткування Внесіть відповідні зміни!
Відповідь: Шановний постачальник! Дякуємо за зауваження. До проекту договору буде внесено зміни.
Дата відповіді: 15.12.2023 15:25
Відповідь надана

проєкт договору

Номер: 7c8191978b6941bd952029322fb276aa
Дата опублікування: 13.12.2023 15:55
Опис: Шановний замовник! в Проєкті договору . Зміни встановлених згідно із законодавством регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в Договорі. Ціна за одиницю Товару у таких випадках визначається за Формулою визначення ціни за одиницю Товару, вказаною у Додатку 3 до цього Договору По-перше це формулювання має бути відповідно до п 19 Особливостей (якими ви керуєтесь в Договорі) зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS, регульованих цін (тарифів), нормативів, середньозважених цін на електроенергію на ринку «на добу наперед», що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в Договорі порядку зміни ціни По-друге - Формули зміни ціни для регульованих тарифів в Додатку 3 відсутня Внесіть зміни відповідно до законодавства!!!!
Відповідь: Шановний постачальник! Дякуємо за зауваження. До проекту договору буде внесено зміни відповідно до пп.7 п.19 Особливостей. Стосовно другої частини запитання, пп.7 п.19 містить формулювання «у разі встановлення в Договорі порядку зміни ціни». Додаток 3 до договору містить єдину формулу для зміни ціни.
Дата відповіді: 15.12.2023 15:25
Відповідь надана

проєкт договору

Номер: 69a3791accab47889441a619a3011e60
Дата опублікування: 13.12.2023 15:49
Опис: Шановний замовник! В договорі ви вказуєте Постачальник не пізніше ніж за 20 (двадцять) календарних днів до застосування таких змін повідомляє другу Сторону в паперовому вигляді про намір внести відповідні зміни до Договору це прописано в правилах, АЛЕ враховуюче, те що ви користуєтесь ціною середньозваженою за розрахунковий період це унеможливлює попередження вас за 20 днів. В одночас законодавством не заборонено піднімати ціну Споживачу по декадно, за розрахунковий період Ви вносите протиріччя икористовувавши за 20 днів попередження та зміну ціни з урахуванням середньозважених цін. Прохання внести в договір " Зазначений порядок визначення та зміни ціни постачання електричної енергії не потребує додаткового інформування Споживача про майбутню зміну умов договору передбаченого Правилами роздрібного ринку електричної енергії та Закону України «Про ринок електричної енергії» для уникнення підвищеної зацікавленості контролюючих орнанів
Відповідь: Шановний постачальник! Застосування норми про повідомлення за 20 календарних днів та використання середньозваженої ціни за розрахунковий період не суперечать одне одному, а лише зміщують у часі застосування нової ціни, що є важливим чинником для бюджетної організації при плануванні видатків в наступних періодах.
Дата відповіді: 15.12.2023 15:24
Відповідь надана

проєкт договору

Номер: 4baa3d5b8ce24433ad4b09f1d8cd194d
Дата опублікування: 13.12.2023 15:41
Опис: Шановний замовник! п 6.2. Договору Ціна за 1 кВт·год (одиницю Товару) електричної енергії визначена та розрахована відповідно до Додатку 3 до цього Договору. Відповідно до цього визначенн ціна фіксована Додатком 3, відповідно Додатку 3 ціна має змінюватися... Доречніше було б прописати "Ціна за 1 кВт·год (одиницю Товару) електричної енергії ВИЗНАЧАЄТЬСЯ та РОЗРАХОВУЄТЬСЯ відповідно до Додатку 3 до цього Договору. Внесіть відповідні зміни
Відповідь: Шановний постачальник! Вважаємо, що Ваше формулювання є більш прийнятним. До проекту договору буде внесено зміни.
Дата відповіді: 15.12.2023 15:24