-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
1 792 000.00
UAH
Номер:
8b9c714d13e546b49f374f62b2d24434
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-08-005756-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТАЛАЛАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПРИЛУЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412679
-
Адреса:
17200, Україна, Чернігівська область, смт Талалаївка, Прилуцький район, вул. Центральна, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ТАЛАЛАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПРИЛУЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412679
-
Адреса:
17200, Україна, Чернігівська область, смт Талалаївка, Прилуцький район, вул. Центральна, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 792 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
08.12.2023 15:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
280000 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 792 000.00 UAH