-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Придбання та облаштування спортивних та дитячих майданчиків»
Тендер Prozorro UA-2023-12-06-004094-a
Україна, 67770, Одеська область, Білгород – Дністровський район, с. Прибережне, с.Біленьке, с.Благодатне, с.Софіївка, с.Польове. Поставка Товару здійснюється Постачальником згідно заявки Замовника (за рахунок Постачальника).
Торги відмінено
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Період уточнення:
06.12.2023 10:43 - 11.12.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим