-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Придбання та облаштування спортивних та дитячих майданчиків»
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
3027d27384b349b2906e536cbea1a18f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-06-001446-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І БУДІВНИЦТВА ШАБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44358275
-
Адреса:
67770, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський р-н, село Шабо, вул.Центральна, будинок 63
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І БУДІВНИЦТВА ШАБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44358275
-
Адреса:
67770, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський р-н, село Шабо, вул.Центральна, будинок 63
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Придбання та облаштування спортивних та дитячих майданчиків»
Примітки:
місцезнаходження: 67770, Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Шабо, вул. Центральна ,63. Категорія - відповідно до п.1 ч.4 ст.2 Закону, а саме: органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад. Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
06.12.2023 10:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описвиділення коштів місцевого бюджету згідно Рішення №2/1277-УІІІ від 09.11.2023 року "Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 22.12.2022 року № 2/1062-УІІІ "Про бюджет Шабівської сільської територіальної громади на 2023 рік"
Сума200 000.00 UAH